הצערה ומיצוק העור

הצערה ומיצוק העור בדרך למראה חדש וצעיר

השאיפה למראה צעיר, לעור פנים חלק וללא קמטים, היא שאיפה טבעית ועתיקת יומין. עוד בתקופת הפרעה במצריים , לפני אלפי שנים, נרקחו תערובות שמטרתן הייתה לשמור על עור הפנים של עשירי ארץ הנילוס ואפילו לנסות ולהחזיר מראה צעיר לפניהם של אלה שחיו במדינה שהשמש זרחה במלוא עוצמתה במשך ימים רבים.

כידוע, השמש היא גורם המרכזי בהתקמטות העור ולנזקים שונים ברקמת העור העליונה. טיפולים של הצערה ומיצוק העור ניתנים הארצות רבות בעולם. התפקיד של טיפול הצערה ומיצוק העור הוא להחזיר את העור לנקודה שבה הוא נראה רענן יותר, שחלק גדול מהקמטים נעלמו ושעור הפנים נראה מוצק ויציב יותר.

במרפאתנו ניתנים טיפולים שלהצערה ומיצוק העור בשיטת טיפול חדשנית שהובאה מארה"ב והיא מתבצעת ללא התערבות כירורגית.

טיפול של הצערה ומיצוק העור ללא צורך בניתוח

כשאדם מחליט לעבור טיפול של הצערה ומיצוק העור יש בפניו שתי שאיפות עיקריות. אחת, להחזיר את מראה הפנים שלו למצב של פנים צעירות, גמישות, מוצק וללא קמטים או כתמים. השאיפה השנייה, היא לעבור את הטיפול ללא צורך בחדירה פולשנית כפי שקורה במצב של ניתוחים פלסטיים.

בארה"ב נעשו בתקופה האחרונה מחקרים שגילו שהציבור אינו מעוניין לעבור טיפולים של הצערה ומיצוק העור הנחשבים לחודרניים ופולשניים כמו ניתוחים פלסטיים או טיפולי פילינג. הנטייה הברורה של אותו הציבור היא למצוא טיפולים שלהצערה ומיצוק העור אשר מתבצעים בשיטות מתקדמות שאין בהן צורך להתערבותכירורגית או שימוש במוצרים כימיים.

שיטת הטיפולים של המרפאה מבטיחה למטופלים טיפול של הצערה ומיצוק העור ללא כל התערבות כירורגית או שימוש בחומרים שעלולים לסכן את בריאותם של המטופלים.

טיפול הצערה ומיצוק העור שאינו פוגע בהבעות הפנים

הידיעה שמלווה את המטופלים שלנו כשהם מגיעים למרפאתנו שהם עומדים לעבור טיפול של הצערה ומיצוק העור שאינו כרוך בניתוח או בשימוש בחומרים כימיים הופך את הטיפול לטיפול מהנה עבור שני הצדדים. טיפול של הצערה ומיצוק עור שבמרפאתנו מעניק למטופלים בסוף התהליך, פנים צעירות יותר, עור פנים מוצק, טשטוש והעלמת הקמטים, העלמתן של צלקות ועוד. וכל זאת, מבלי הצורך של לעבור ניתוח כירורגי שעלול לפגוע בעתיד בשרירי ההבעה או לעבור טיפול פילינג כואב שכרוך בשימוש בחומרים כימיים והשפעתו קצרת מועד.

2 Replies to “הצערה ומיצוק העור”

 1. צהריים טובים לכולם
  אם אתם מחפשים מקום שמציע טיפול
  השתלות שיער טורקיה
  אני ממליצה לכם לפנות לRELOOK
  שם תוכלו להנות מטיפול מוצלח שבזכותו
  תהנו מראש מלא שיער תוך זמן קצר
  במחיר משתלם במיוחד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.