השתלת שיער

השתלת שיער – למי זה מתאים?

השתלת שיער מתאימה לכל אדם מבוגר, החל מגיל 25 אצל גברים. גברים נוטים לסבול מתופעה של התקרחות הראש, ולכן רבים חושבים על האופציה של השתלת שיער. החל מגיל 25 כבר ניתן לראות את כיוון ההתקרחות ואת צורת ההתקרחות, ולכן אז אפשר כבר לערוך השתלת שיער. עם זאת, בגיל צעיר כל כך מרב הסיכויים שההתקרחות תמשיך, ולכן השתלת שיער בגיל כזה תכסה רק חלק משטח הקרחת, לטווח ארוך. השתלת שיער היא פיתרון אסתטי לאנשים שסובלים מבעיות התקרחות. גם נשים עלולות לסבול מהתקרחות, אך מצב זה נדיר יחסית. לעומת זאת אצל גברים התופעה נפוצה מאד.

כיצד נעשה תהליך השתלת שיער?

תהליך של השתלת שיער הוא פשוט מאד, ואורך כשלש שעות. ניתוח ההשתלה מתבצע בהרדמה מקומית בשני שלבים. בשלב ראשון נלקחים זקיקי שערה מן העורף או מאזור אחר של הראש שהשיער בו מתאים לאזור המקריח. שלב זה אורך כרבע שעה. לאחר מכן, צוות מיוחד מפריד את זקיקי השערה לזקיקים נפרדים המתאימים להשתלה. בשלב השני, מושתלים הזקיקים באזור המקריח. המטופל מקבל הרדמה מקומית בלבד, ונותר ער במהלך הטיפול כולו, ואף יכול לשמוע מוסיקה, לראות טלוויזיה וכדומה.

למה דווקא השתלת שיער?

ישנן דרכים אחרת להתגבר על חוסר האסתטיקה שבהתקרחות. אולם השתלת שיער היא השיטה היעילה והנוחה ביותר לטווח ארוך. שיטות אחרות דורשות תחזוקה שוטפת של תוספות שיער, למשל, או לחילופין טיפול תרופתי קבוע שעוצר את תהליך ההתקרחות – טיפול שיעילותו מוטלת בספק, וגם במקרים שבהם הוא מועיל, הוא טיפול שיש להמשיך ולהתמיד בו לכל החיים. השתלת שיער היא אי נוחות חד פעמית, שלאחריה השיער גדל בדיוק כמו שיער טבעי.

המרפאות שלנו, מומחה להשתלת שיער ולרפואה אסתטית, כמו גם לכירורגיה, מציעות ניתוחי השתלת שיער ברמה גבוהה במיוחד, ללא כאב ובשיטות הבטוחות ביותר, שמבטיחות לכם שיער מלא במראה טבעי, ללא כל סיכון. המרפאות שלנו מתמחות בסוגים השונים של השתלת שיער ומציעים את סוג ההשתלה האיכותי ביותר והמתאים ביותר עבורכם.

2 Replies to “השתלת שיער”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.